شرکت سایان اوج پارس کرمان

بر پايه ۲۰ سال تجربه در کار تجارت بين ايران و آلمان، شرکت سایان اوج پارس (سهامی خاص) را در سال ۱۳۹۳ در ایران تاسيس نموديم.

شرکت سایان اوج پارس در زمینه تامین تجهیزات انرژی خورشیدی، تجهیزات خط لوله و ابزارآلات مرتبط با آن، سیستم های اندازه گیری و ابزار دقیق و … مشتریان خود را همراهی مینماید.هدف اصلی شرکت کمک به مشتریان جهت اخذ سود بیشتر از طریق مدیریت تامین کالا و موفقیت در بازار به ویژه از کشور آلمان می‌باشد. سایان اوج پارس به همکاری درازمدت و با هدف برنده – برنده با شرکای محلی و بین المللی براساس ارزشهای سازمانی می‌اندیشد. ما مشتریان‌مان را در راستای تامین کالا از آلمان و ارائه خدمات برای انجام امور مربوطه به نحو احسن، حمایت کرده تا به اهداف خود نزدیک گردند. این شرکت نه تنها در جهت تامین کالا اقدام می‌کند بلکه از یک تیم قوی و با تجربه برخوردار می‌باشد که بررسی، تحقیق، مشاوره و مدیریت تامین کالا را انجام می‌دهند تا اهداف مشتری به واقعیت بپیوندد.

ما همواره تمرکز خود را بر مشتریانمان قرار می‌دهیم. ما می‌خواهیم شما محصول و یا خدماتی را که با نیازهای شما کاملا متناسب است را پیدا کنید، به همین دلیل همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش همواره آمادگی پاسخگویی به سوالها و ابهامات شما را در حوزه‌های تخصصی مرتبط خواهند داشت.

شرکت سایان اوج پارس با هدف ارایه کالاها و خدمات با کیفیت همراه با ضمانتنامه و گارانتی رسمی در حوزه‌های مختلف انرژی و صنعت تاسیس گردید. این شرکت در حال حاضر در چهار بخش انرژی‌های تجدیدپذیر، ابزارآلات لوله و تاسیسات، ابزار اندازه گیری دقیق و تامین تجهیزات فعال و آماده ارایه به مشتریان خود می‌باشد.

انرژی‌های تجدید پذیر

این شرکت بعنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت تجدیدپذیر همواره آمادگی کامل خود را در جهت تهیه و تامین کلیه تجهیزات نیروگاه‌های خورشیدی و طراحی و مشاوره و احداث کامل(EPC) یک نیروگاه خورشیدی از 5کیلووات تا 10مگاوات را دارد. در همین راستا این شرکت موفق به اخذ نمایندگی‌های رسمی برندهای معتبری در این صنعت همچون AE Solar آلمان، Fronius اتریش، Dehn آلمان و Projoy electric چین گردید.

ابزارآلات

شرکت سایان اوج پارس بعنوان نماینده رسمی روتنبرگر ، لوکاس و شونک آلمان و عرضه کننده محصولات متابو در ایران فعالیت میکند. این شرکت با انتخاب پرسنلی شایسته در حوزه فروش و خدمات پس از فروش، آماده ارائه کلیه خدمات محصولات معتبر آلمانی درحوزه ابزارآلات می‌باشد. ضمنا کلیه محصولات این برندها با گارانتی رسمی و معتبر همراه با قیمت مناسب ارائه و تهیه می‌گردد.

تامین تجهیزات

شرکت سایان اوج پارس به دلیل داشتن شرکای تجاری معتبر و مورد اطمینان در آلمان، ترکیه و چین پتانسیل تامین تجهیزات از برندهای معتبر اروپایی و ژاپنی را در زمینه‌های ابزاردقیق، کنترل ولو، شیرهای برقی، ترموکوپل ها و کانکتورهای برقی و مخابراتی را دارد. سابقه ما و رضایت مشتریان‌مان در این حوزه گویای توانمند‌های ما در این بخش می‌باشد.

 

شرکت آوند پلاست کرمان

شركت آوندپلاست كرمان در سال 1389 با شعار «دستيابی به شايستگی، پايبندی به تعهدات» و با هدف اثرگذاری كلان در صنعت پلي‌اتيلن كشور فعاليت خود را در زمينه توليد لوله و اتصالات پلي‌اتيلن در استان كرمان آغاز نمود.

 

تعهدات ما :

 

برآورده نمودن انتظارات مشتريان

التزام به رعايت استانداردهای ملی و جهانی

حفظ محيط زيست به عنوان اصلی‌ترين ركن توسعه پايدار

ايجاد محيطی سالم برای كاركنان

بزرگترين سرمايه و محرك اصلی رشد و توسعه در شركت آوندپلاست ، اعتماد مشتريان و بهترين پشتوانه برای آن ايمان و باور قلبی همه كاركنان به حفظ اين سرمايه است.پس با اتكا به اين دو ، استوار و محكم در مسيری رو به آينده گام برمی‌داريم .