سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق ایران

در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در مورخ ۲-۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار گردید.

شرکت مانا مهرانرژی نسیم  به همراه شرکت سایان اوج پارس کرمان میزبان بازدیدکنندگان بود.

شرکت سایان اوج پارس در زمینه تامین تجهیزات خورشیدی نماینده برندهای PROJOY، SUNWAYS، FRONIUS و AE SOLAR  در ایران می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مانا مهرانرژی نسیم هدف از برپایی این رویداد مهم و کلیدی شناسایی ظرفیت ها، همسو نمودن سازمان‌های ذیربط معرفی قوانین و مقررات اجرایی سازمان های مختلف در جهت تسهیل سرمایه گذاران، اطلاع رسانی از پتانسیل‌های سرمایه‌گذاران و معرفی پروژه‌های تعریف شده، استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان جهت بومی کردن فناوری‌های خارجی و هم اندیشی در جهت پاسخگویی به نیازهای آتی و تامین انرژی مطمئن بود این نمایشگاه ظرفیت های جدید را در توسعه فناوری‌های نوین و دانش بنیان و نیز ارائه راهکارهای حل مسائل و چالش‌های فرا روی سازمانها و مراکز مرتبط در بخش انرژی را فراهم خواهد نمود.

در این دوره از نمایشگاه، نمایندگانی از کشورهای آلمان، اتریش، چین به ارایه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های سرمایه گذاری خود پرداخته و شرکت‌های مشارکت‌کننده در نمایشگاه بین المللی تجدیدپذیر و بهره‌وری برق از گروه‌های مشاوران، پیمانکاران، تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و سرمایه‌گذاران بودند.

در حاشیه این نمایشگاه نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی برگزارشد. علاوه بر آنکه تشکل‌ها و انجمن‌های فعال در حوزه تجدیدپذیر و بهره‌وری برق نیز در این نمایشگاه حضوری پررنگ و فعال داشته و یک پاویون برای برگزاری نشست‌ها و جلسات تخصصی گروه‌های بهره‌وری برق در نظرگرفته شد.

شرکت مانا مهرانرژی نسیم نیز دراین نمایشگاه به ارائه اطلاعات به مخاطبان و بازدیدکنندگان پرداخت و محصولات و پتانسیل‌های خود را به مشتریان و فعالان این عرصه معرفی نمود.

یک نظر بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.